Menu

Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą

Nazywam się Paweł Fornalski. Jestem założycielem i prezesem IAI S.A., dostawcy rozwiązań e-commerce dla sklepów internetowych i rezerwacji noclegów dla właścicieli apartamentów i hoteli. Na tym blogu piszę, w oderwaniu od oficjalnych poglądów innych właścicieli i pracowników IAI o tym co mnie prywatnie porusza. Gdybyś chciał się skontaktować pisz na pawel(a)fornalski.pl

Wpisy otagowane : lookrtv

Zajawka mojego wywiadu dla Rafała Agnieszczaka

pfornalski

Nie wiem dlaczego, ale wszyscy z branży zadawali mi pytanie po wywiadzie w ramach "Start up school" prowadzonego przez Rafała Agnieszczaka czy było ostro? Były wręcz pytania o to czy się pobiliśmy albo coś takiego. Jak dwie silne osobowości się spotkają, to albo się bardzo polubią, albo rzeczywiście mogą pobić. W naszym przypadku stanęło na bardzo żywej rozmowie, która zajęła nam ponad 3 godziny i została zakończona tylko dlatego, że panom z telewizji skończyły się kasety. Zajawkę materiału prezentuję poniżej. 26 kwietnia zapowiadana jest publikacja pełnego, pierwszego odcinka.

O czym był wywiad? O wielu rzeczach. W zasadzie było o wszystkim. Bardzo dużo uwagi poświęciliśmy sklepom internetowym. Kiedy ludziom wychodzą, kiedy nie. Co należy robić aby sklep przynosił zyski. Obaliłem bardzo dużo mitów w tym wywiadzie. Roboczo padł nawet pomysł, żeby wydać to na DVD. Tylko obaj zaraz stwierdziliśmy, że kto w dzisiejszych czasach kupi jeszcze DVD? Mam nadzieję, że jak najwięcej z tej rozmowy Lookr.tv puści w eter. Jedno na pewno można powiedzieć o tym wywiadzie. Wielu z Was, przyzwyczajonych do moich ostrych ripost i mówienia bez dbałości o warszawską kokieterię startupową, dostanie to na co długo czekało. Samo mięso.

© Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci