Menu

Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą

Nazywam się Paweł Fornalski. Jestem założycielem i prezesem IAI S.A., dostawcy rozwiązań e-commerce dla sklepów internetowych i rezerwacji noclegów dla właścicieli apartamentów i hoteli. Na tym blogu piszę, w oderwaniu od oficjalnych poglądów innych właścicieli i pracowników IAI o tym co mnie prywatnie porusza. Gdybyś chciał się skontaktować pisz na pawel(a)fornalski.pl

Wpisy otagowane : platnosci-internetowe

Przyszłość agregatorów w e-commerce

pfornalski

Dzisiejszy mój poranek w firmie spędziłem na zebraniu wszystkich napływających przez ostatnie dni informacji na temat funkcjonowania i szczegółów czegoś co nazywamy agregatorami płatności. Następnych parę godzin spędziłem na redagowaniu tekstu, który zajął ponad 4 strony tekstu. W weekend 2 redakcje (ekomercyjnie.pl i ecommerce.edu.pl) poprosiły mnie o komentarz do artykułów na temat dosyć kontrowersyjnego projektu jakim było wywrócenie dotychczasowego status quo firm, których rozwój zatrzymał się parę lat temu i do których tak bardzo się przyzwyczailiśmy, że zaczęły nam się wydawać niezbędne.

Zapraszam tym razem do lektury oficjalnego stanowiska które zabrałem w imieniu IAI S.A. do tej sprawy. Jednak publikuję link tutaj, ponieważ pada kupa faktów i wniosków, które są bardzo znaczące dla przyszłości polskiego e-commerce. Mam nadzieję, że szczerość i głębokość przedstawionych tam wniosków pozytywnie zaskoczy wszystkich czytelników bloga.

Zapraszam do lektury http://www.iai-shop.com/pr-press-release.phtml?id=1235323727

© Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci