Menu

Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą

Nazywam się Paweł Fornalski. Jestem założycielem i prezesem IAI S.A., dostawcy rozwiązań e-commerce dla sklepów internetowych i rezerwacji noclegów dla właścicieli apartamentów i hoteli. Na tym blogu piszę, w oderwaniu od oficjalnych poglądów innych właścicieli i pracowników IAI o tym co mnie prywatnie porusza. Gdybyś chciał się skontaktować pisz na pawel(a)fornalski.pl

Wpisy otagowane : hurtownia-internetowa

Film z WUD - Co należy uwzględnić projektując hurtownię internetową i sklep internetowy?

pfornalski

Witaj w ostatnim poście w roku 2009r.

Dzisiaj chciałem podzielić się linkiem, który otrzymałem od organizatorów World Usability Day linka do materiałów z mojej prelekcji, którą wygłosiłem gościnnie w ramach tego programu. Nagranie zostało schwycone przez organizatorów 9 listopada 2009r. w budynku Szczecińskiegno WNEiZ.

W ramach prezentacji, której treść wklejam poniżej starałem się wytłumaczyć główne aspekty tego jak należy zaprojektować witrynę handlową aby po prostu spełniałą swoje zadanie.

Wykład został podzielony na 2 części:

  1. W której omawiam różne elementy stron handlowych hurtownii internetowych (B2B). Są to doświadczenia zgromadzone na podstawie paru lat w ciągu których wdrożyliśmy licznie sklepy i hurtownie internetowe.
  2. Jest studium przypadku witryn kilku firm odzieżowych, niezwiązanych z IAI-Shop.com. Są to witryny Polskie i zagraniczne. Pokazuję w sposób dosyć krytyczny jakie błędy popełniono.

Zapraszam do oglądania. Film można odtworzyć kilkając na kamerkę obok mojego nazwiska na stronie http://www.worldusabilitydaytour.pl/program.xml Naturalnie zapraszam do oglądania filmów z prezentacji innych prelegentów.

© Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci