Menu

Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą

Nazywam się Paweł Fornalski. Jestem założycielem i prezesem IAI S.A., dostawcy rozwiązań e-commerce dla sklepów internetowych i rezerwacji noclegów dla właścicieli apartamentów i hoteli. Na tym blogu piszę, w oderwaniu od oficjalnych poglądów innych właścicieli i pracowników IAI o tym co mnie prywatnie porusza. Gdybyś chciał się skontaktować pisz na pawel(a)fornalski.pl

100% pure & free Sci-Fi

pfornalski

Co każdy rasowy geek lubi robić najbardziej we wtorkowy wieczór, kiedy w TV przekrzykują się Kaczyński z Tuskiem? Zapodać sobie dobrą klasykę Science-Fiction i to taką non-stop w najczystszej kiczowatej postaci. To moja tajemna broń na atak plastikowych twarzy czy innych bliźniaków-klonów, czyli atak kosmitów nontoper. A można to wszystko oglądać do woli i za darmo, w strumieniu, czyli zdradzam Ci kanał darmowej internetowej TV tylko ze Sci-Fi. Wejście jest bardzo proste - wystarczy wpisać http://www.scififree.tv/ i wybrać jedną z dostępnych jakości. Dostępne są pasma 500kbps i 250kbps, przy czym 500kbps chodzi całkiem nieźle nawet na Neozdradzie przy bardzo dobrej jakości (Quick Time).

Capture

Co można obejrzeć? Praktycznie wszystkie pięknie kiczowate klasyki amerykańskiego, choć nie zawsze. Oczywiście wszystko tylko po angielsku, więc rozrywka dostępna tylko dla english speaking folks. Można oglądać całymi godzinami atak latających spodków i komputery z lat 50-tych i 60-tych udające centra dowodzenia statków kosmicznych. Jeżeli na widok migających lampek reprezentujących rejestry procesora dostajesz gęsiej skórki, ten kanał jest właśnie dla Ciebie.

© Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci