Menu

Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą

Nazywam się Paweł Fornalski. Jestem założycielem i prezesem IAI S.A., dostawcy rozwiązań e-commerce dla sklepów internetowych i rezerwacji noclegów dla właścicieli apartamentów i hoteli. Na tym blogu piszę, w oderwaniu od oficjalnych poglądów innych właścicieli i pracowników IAI o tym co mnie prywatnie porusza. Gdybyś chciał się skontaktować pisz na pawel(a)fornalski.pl

Poniedziałek

pfornalski

Siedzę w swoim biurze jak co rano. Pozdrawiam wszystkich czytających mojego bloga. Coraz więcej osób wysyła do mnie listy z propozycjami tematów. Bardzo mnie to cieszy. Dziękuję za zachętę, bo to sprawia że mam jeszcze większy zapał do pracy nad nim, niż na początku.

Na poniedziałkowy poranek mam hasło wycięte z reklamy BMW X3 „To dzięki poniedziałkowym porankom są piątkowe wieczory". A dla tych, którzy mimo wszystko nie mogą się zabrać do pracy nad dokumentacjami, programami, UMLami i innymi cudami, wyszukałem bardzo fajny kawał:

Programista w dużej firmie wychodzi z pracy do domu, o 16-tej. Koledzy
dziwnie na niego patrzą ale nic nie mówią. Na drugi dzień znowu wychodzi
do domu po 8 godzinach. Koledzy patrzą z niesmakiem ale milczą.
Trzeciego dnia wybija 16-ta, koleś pakuje manele i zabiera się, do
wyjścia. Koledzy nie wytrzymują.
- A ty co! My tu pracujemy jak osły po 16 godzin a ty sobie do domu idziesz?
- Ale... ale.. ja mam urlop...

Jeżeli nadal nie możesz się zabrać do pracy, to zajrzyj jeszcze tutaj (http://www.geekinvasion.com/mikeprank/index.html) i pomyśl, że w przyszłym tygodniu twoje biuro może wyglądać w ten sposób..

© Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci